İnsan Kaynakları
   
  Müşteri Memnuniyet Formu
     
 

Sektördeki 55 yılı aşmış tecrübesiyle, Çelik Halat sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan ADIVAR CELİK HALAT, kurulduğu günden bu yana geniş ürün çeşidinin avantajlarını, siz değerli müşterilerimize sunmaktan ve sizlerle paylaşmaktan onur duymaktadır.

Temel prensibimiz, sizlere en uygun ve en iyi ürünü sunmakla beraber kaliteden taviz vermeyen, istenilen malzemeye ilişkin kuralına göreve eksiksiz olarak teslim etmektir. Gelişen sektörde ve ülkemizde uyguladığımız yenilikçi politikayla sektörümüzdeki işleri her alanına tecrübemizi yansıtmaktır.

Bu kaliteyi çalışma hayatımızda temel bir kural bilip ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için stoklarımızdan anında satışımızı gerçekleştirmekteyiz.
Temel ürünlerimiz, Demir-Çelik, Vinç, İnşaat, Asansör, Denizcilik,Madencilik,Mimari,Genel Mühendislik, Ormancılık, Balıkçılık ve diğer birçok sektöre hitap etmektedir.Belirtilmiş sektörlere en özgün ,kaliteli ve güvenli ürünler sağlamakla Türkiye pazarında ADIVAR ÇELİK HALAT olarak kendini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir.Vizyonumuz , Teknolojik gelişmeleri izleyerek ürün çeşidini ve kalitesini sürekli yükseltmekle sektördeki  lider firmalar arasında devamlı yer almaktır. Şirketimizin misyonu ise , müşteri memnuniyetini ana hedef olarak belirleyerek genel araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle geleceğe dönük çalışmalar yapmaktadır.

İlgili ihtiyaçlarınızı e-mail veya telefon/faks aracılığıyla firmamıza bildirebilirsiniz.

İlgilendiğiniz konularda sizlere en kısa zamanda yardımcı olmaktan memnunluk duyacağımızı bildiririz.

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Copyright 2009 info@adivarcelikhalat.com Edit By Whocreative